Hakkımızda

Uzun yıllardır ofis mobilyaları deneyimimizi 'KUART TASARIM' adı altında toplayarak 2017 yılında Ofis Mobilyaları ( Ahşap Masa Dolap ofis koltukları ve kanepeleri ) ile her türlü dekorasyon ve iç mimari konusunda faaliyetine başlamıştır. KUART TASARIM uzman kadrosu, kalite anlayışı, yenilikçi yapısı ve müşteri odaklı çalışmasıyla zaman içerisinde sektörde öncü firmalar arasında yerini almayı hedeflemektedir. KUART TASARIM geniş ürün yelpazesi,ofis mobilyaları sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile estetik, ergonomik tasarımlarıyla kaliteyi,zamanında siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefler.

MİSYONUMUZ

KUART TASARIM Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak , kendini sürekli geliştiren ve yenileyen , müşterilerinin yaşam tarzlarını farklılaştıran , müşteri memnuniyetini ön planda tutan , daha yaşanılır mekanlar için kaliteyi esas alarak , insan ve çevre dostu ürünlerle sektörde önemli bir konumda hizmet vermeyi hedeflemektedir. 
Ulusal ve uluslararası çok ortaklı projelere katılarak proje tasarlamak, geliştirme ve uygulama konusunda bilgi birikimimizi yükseltmek, bakış açımızı genişletmek, edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimlerimizi ülkemizdeki kamu, üniversite, özel kurumlar gibi kuruluşlar ile paylaşarak işbirliğindeki kurumların kapasitelerinin arttırılmasına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

KUART TASARIM Proje tasarımlarımızı, geliştirme ve uygulama kapasitemizi kurumsal boyutta büyüterek, ülkemizi uluslararası ölçekte başarılı bir şekilde temsil eden bir özel sektör kuruluşu olmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  • KUART TASARIM Doğal kaynakların korunması için hammadde ve enerji israfının önlenmesini, atıkların en düşük seviyeye indirilmesini ve geri dönüşümün desteklenmesini esas alırız.
  • Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uyarız.
  • Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlarken, çevresel etkileri dikkate alarak kirliliği kaynağında önlemeye çalışırız.
  • Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımız bilinçlendirilir ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitime tabi tutarız.

HEDEFLERİMİZ

KUART TASARIM proje geliştirme ve yönetme konusunda, modern yapılanma konusunda uluslararası anlamda kurumsallaşmış bir kuruluş olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Uluslararası ölçekte projeler için yeterli, güvenilir bir kuruluş olarak alanımızda ülkemizin bilgi ve deneyim birikimine katkıda bulunmaktır.